KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13206145
nr 1320 6145
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Pastell, Ej signerad, 37x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:16:47
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas